Idea działalności

Szanowni Państwo.
Prowadzę działalność gastronomiczną od 1996 roku. Moją pasją i ideą jest organizowanie różnych przedsięwzięć kulturalnych i edukacyjnych. Nie umiem policzyć ile już takich imprez zorganizowałam, wymienię niektóre z nich: Kolacja Szabasowa, Wieczór o Islamie, Wieczór tolerancji wobec mniejszości seksualnych oraz wiele wieczorów operowych, spotkań ze studentami Akademii Muzycznej, zapraszałam też łódzkie zespoły np. Bałałajki, Pędziwiatry oraz artystów scen łódzkich. Organizowałam też wyjazdy na spektakle teatralne w Warszawie, Krakowie,Częstochowie, był też cykl spotkań z wyznawcami różnych kościołów.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się spotkania z podróżnikami oraz warsztaty kulinarne na temat kuchni innych narodów. Od 2015 do 2017 roku były to imprezy co tygodniowe.
Przyszedł więc czas na powołanie Fundacji Kulturokreacja.

Od grudnia 2018 fundacja podjęła działalność gospodarczą w celu pozyskania środków na tego typu działalność. Powstało przedsiębiorstwo społeczne zatrudniające 6 osób.
Następne informacje o spotkaniach będą ukazywać się na stronie www.e-patio.pl, oraz na FB Restauracja Patio oraz na moim profilu Urszula Borowska

UMÓW SPOTKANIE | ZADZWOŃ I ZAMÓW

NAJLEPSZE JEDZENIE W MIEŚCIE

TEL. 605 353 919